HerStory

KOBIETY MAJĄ GŁOS! 

Zaskakujący i prowokacyjny obraz międzypokoleniowych relacji pomiędzy córką, matką i babką, macierzyństwa, kobiecości, seksualności i miłości, która niejedno ma imię. 

Missy co wieczór wychodzi na scenę i gra opowiadający o nieobecnej matce utwór, dzięki któremu zespół stał się sławny. Dziewczyna ma dopiero dwadzieścia dwa lata i nie zamierza marnować życia; co wieczór imprezuje, jakby jutra miało nie być. W każdym mieście łamie serca mężczyznom, uciekając przed zobowiązaniami. Missy nie widzi siebie w roli matki ani posłusznej żony, a kobiecość definiuje przez wolność i niezależność. Do czasu, aż na jej drodze pojawi się osoba, dzięki której zacznie odkrywać swoją seksualność. 

Carola próbuje dojść do siebie i zdefiniować, czym są dla niej szczęście i życiowe spełnienie. Od wielu lat nie ma kontaktu ze swoją córką. Gdy zauważa jej zdjęcie na okładce magazynu, pojawiają się pierwsze wątpliwości, czy postąpiła słusznie, rezygnując z roli matki.  

Ruth ma osiemdziesiąt trzy lata i planuje powrót do tureckiej nadmorskiej wioski, w której spędziła dzieciństwo. Ale kiedy jej wnuczka, Missy, staje na progu jej domu, Ruth decyduje, że nadszedł czas, aby silne i uparte kobiety w jej rodzinie znalazły sposób, by ponownie się zrozumieć.  

Poznaj historię kobiet, które nie bały się zabrać głosu. Każda z nich ma inną definicję spełnienia, szczęścia, macierzyństwa, miłości i przyjaźni. Posłuchaj głosu Missy, Caroli i Ruth, a dowiesz się, że życie to najdłuższy życiowy koncert i każdy z nas chciałby usłyszeć na koniec brawa. 

Zatrać się w HerStory! 

TW: aborcja, sceny erotyczne, przemoc seksualna, narkotyki  

+18